Działalność inwestycyjna

Dzialalnosc banner


INWESTYCJE W SEKTORZE NIERUCHOMOŚCIPortfolio DALYA STERN, naszego dedykowanego wehikułu finansowego, koncentruje działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, rekreacyjnych jak i przemysłowych.

Nieustannie poszukujemy niecodziennych obiektów skrywających rynkowy potencjał inwestycyjny, którymi skrupulatnie zarządzamy dodając satysfakcjonującą, policzalną wartość do zainwestowanego kapitału. 

Prowadzimy działalność deweloperską, aktywnie angażując się w rozszerzanie i urozmaicanie istniejącej tkanki nieruchomościowej dbając o poprawę jakości otoczenia w jakim przyszło nam żyć.

Nasz najnowszy projekt deweloperski zakłada budowę prestiżowego osiedla domów wielorodzinnych “Wille Ustronie”
w mieście Świętochłowice:

Wille ustronie banner

www.willeustronie.pl


INWESTYCJE W AKTYWA FINANSOWE


Firma CRESTRADE Sp. z o.o. specjalizuje się w zapewnianiu zewnętrznego finansowania, t.j. krótko i średnioterminowych pożyczek gotówkowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów prawnych.

Poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta możemy zaoferować bardzo konkurencyjne warunki finansowania, pozostając jednocześnie wyjątkowo elastycznym i wiarygodnym partnerem w branży.